Dla kogo jest sprzęt hp deskjet 2540 ?

Hp deskjet 2540 to doskonałe urządzenie wielofunkcyjne atramentowe, które rewelacyjnie poradzi sobie przede wszystkim z domowymi zadaniami. Dzięki bardzo prostej i intuicyjnej instalacji, drukowanie jest możliwe praktycznie kilka minut od wyjęcia sprzętu z pudełka.

Wysoka jakość wydruków

Urządzenie wielofunkcyjne hp deskjet 2540 może pochwalić się wysoką jakością wydruku. Osoby, które chcą zachować swoje ulubione zdjęcia na papierze, powinny zeskanować fotografię w maksymalnej rozdzielczości 1200ppi. Jest to najprostszy i najszybszy sposób, aby przygotować wysokiej jakości kopie zdjęć w formacie cyfrowym.

Dlaczego warto postawić na hp deskjet 2540

Model hp deskjet 2540 ma wbudowane WiFi, dzięki któremu bez żądnego większego problemu można w bardzo wygodny i bezprzewodowy sposób nie tylko drukować, ale również skanować dokumenty. WiFi jest bardzo użytecznym rozwiązaniem, gdy z jednego urządzenia korzysta kilku użytkowników. Na szczególną uwagę zasługuje także niezawodny port USB 2.0, który zapewnia szybką komunikację z drukarką.

Satysfakcjonujące parametry

Rozdzielczość druku na poziomie 600 x 600 dpi zaspokoi oczekiwanie nawet najbardziej wybrednych i najbardziej wymagających użytkowników. Na wysokim poziomie stoi także szybkość drukowania. W przeciągu jednej minuty można wydrukować 7 na czarno albo 4 strony z kolorze. Jest to naprawdę bardzo dobry wynik zwłaszcza jak weźmie się pod uwagę konkurencyjny sprzęt w tym samym przedziale cenowym. Drukarki marki HP to inwestycja, która bardzo szybko się zwróci.

Tusze w drox.pl sprawdź!

 

0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published.